Czy jajko niespodzianka ma rywala?

Inne

Written by:

Standardowe jajko z niespodzianką od dawna cieszyło, i wciąż cieszy się dużą popularnością. Jego unikalna forma zapewnia mu ciągłą obecność na rynku i zainteresowanie ze strony małych odbiorców, gdyż to im właśnie dedykowany jest ten produkt. Producent mimo to postanowił jednak dać maluchom coś więcej, produkt o podobnej formie, ale w zupełnie innej odsłonie, i z całkowicie innym smakiem. Zbieżny jest kształt oraz fakt, że w środku jest ten dodatkowy smaczek – niespodzianka.

Nowa odsłona znanego produktu

To, co odróżnia Kinder Joy od wcześniejszej odsłony jest, nazwijmy to, budowa jajka. Dotychczas smakowa część oparta była na skorupce jajka, tworzonej przez ciemną mleczną czekoladę z zewnątrz, i jasną od spodu. Tutaj mamy odwrotną sytuację – skorupka nie jest jadalna, jest to plastikowe opakowanie, lecz zamiast tego zjada się środek, którym jest z mieszanka mlecznego i mleczko-kakaowego kremu. W środku dodatkowo znajdują się dwie kruche kuleczki, wykonane z wafelka oraz chrupiących orzeszków. Więcej o kinder joy znajdziecie https://www.ferrero.pl/Joy. Informacji najlepiej szukać na stronie producenta.

Nie bez niespodzianki

Aby Kinder Joy nie odstawał od swego poprzednika w ważnej kwestii, w nim również znajduje się niespodzianka o nie spożywczym charakterze. Gdyby jej zabrakło, dla dzieciaków byłby to duży minus w stosunku do Kinder niespodzianki, i nie byłyby tak radosne na jego widok, a przecież nie o to chodzi. Ma to być alternatywa i urozmaicenie, ale nie kosztem czegoś. Dla każdego dziecka jest to duża atrakcja, aby sprawdzić na jaki prezent trafiło tym razem, trudno je więc tego pozbawiać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *