Jak wygląda proces wydrukowania naklejki zewnętrznej?

Inne

Written by:

Zdecydowana większość przedsiębiorców posiadająca punkt lub siedzibę dostępną dla potencjalnych klientów decyduje się na druk naklejek zewnętrznych, które informują o tym, co w danym miejscu faktycznie się znajduje. Dobry projekt i trwałość naklejki gwarantują odpowiednią prezencję witryny lub baneru nad wejściem do naszego punktu.

Jak powinien wyglądać projekt naklejki zewnętrznej?

Tworząc swój baner lub naklejkę na witrynę główną, przedsiębiorcy zwykle decydują się na zaprezentowanie swojego logo. Nietrudno jest się na coś takiego zdecydować ze względu na zwiększenie w ten sposób rozpoznawalności. Zamówienie takie naklejki nie wiąże się ani ze zbyt skomplikowanym procesem, ani z kosztami, których nie mógłby ponieść nawet początkujący przedsiębiorca. Po zdecydowaniu co powinno się znaleźć na naklejce, klient przesyła propozycję z odpowiednimi wymiarami do firmy zajmującej się produkcją naklejek, pamiętając przy tym, że zwykle pożądane są kolorystyka CMYK, rozdzielczość od 150 do 300 dpi, skala 1:1 oraz uniwersalny format PDF. Dobrze, aby nasz plik nie wymagał poprawek, chociaż prośba o ich wykonanie w razie potrzeby nie jest rzeczą odbieraną negatywnie – klient nasz pan.

Jak druk naklejek zewnętrznych wpływa na jakość wyglądu witryny?

Naklejki oferowane przez profesjonalne firmy drukarskie, jeśli są przeznaczone na zewnątrz, są zdecydowanie przystosowane do zmiennych warunków atmosferycznych. Ani deszcz, ani wiatr, ani nawet promienie UV nie powodują degradacji jej wyglądu przez wiele lat. Oczywiście można zamówić dodatkową ochronę w postaci specjalnych powłok, ale nie jest to wymagane w przypadku składania zamówienia na standardową naklejkę zewnętrzną.

Polecamy druk naklejek w drukarni Avatar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *